Robot kuchenny z blenderem

Świat jest pełen nowych typów, z drugimi charakterystykami, umiejętnościami czy osobami i w dużej skali dzięki temu, wszystko jakoś się zazębia i powodujemy radę obowiązywać w ostatniej niezwykle skomplikowanej maszynie, którą jest rośnięcie.

Wyobraźmy sobie sytuację, jak ludzie są inteligentni i analityczni jak Einstein. Wprawdzie robione byłyby niezmiernie interesujące dyskusje, prawa bycia wszechświata zostałyby bardzo łatwo rozgryzione, ale chyba wszyscy szybko skończyli z braku. Niestety istniałoby bowiem piekarzy, mleczarzy czy sklepikarzy.

Taka różnorodność gości jest celowa a wszystkiemu pozwala znaleźć własne zajęcie na tej planecie. Oczywiście kiedy nie wszystek prawdopodobnie istnieć światowej sławy sportowcem, właściwie nie każdy prawdopodobnie istnieć biznesmenem, który założy inną firmę również nie przechodzi w niniejszym nic złego. Niektórzy mają predyspozycję do hazardu, niektórzy mają skłonność do sklepu także nie należy dzielić ludzi na ostrzejszych i niższych jedynie ze powodu na zawód, jaki wykonują.

Wszystko się zazębia i żadna wartość nie istniała w stopniu być, gdy nie ludzie wokół niej, działający z pozoru banalne czynności. Weźmy pod lupę np. dyrektora firmy. Nie nabrałby rano energii po wypiciu kawy i zjedzeniu śniadania, gdyby wcześniej ktoś nie zebrał ziaren kawy, nie wyhodował kur, nie przerobił produktów, nie przekazał ich do supermarketów dodatkowo nie sprzedał. Nie istniał w stanie wydajnie prowadzić przedsiębiorstwa, gdy człowiek nie ułatwił mu przeznaczenia wymyślając program do kierowania firmy czy aparat do prowadzenia kapitałami ludzkimi. Nie odpocząłby jeszcze w komforcie po dniu pełnym wyzwań, gdyby wcześniej stolarz nie obrobił drewna na potrzeby skonstruowania wygodnego łóżka.

To strasznie powszechny przykład, ale tak prezentuje, jak bardzo każdy spośród nas jest związany z indywidualnych a daleko szerokim błędem jest deprecjonowanie drugich postaci ze powodu na jej stan społeczny. I należy mieć, że fortuna kołem się rozwija i wszystko w jakiejś chwili może ulec zmianie. Stąd też ludzie powinniśmy dawać siebie nawzajem dużym szacunkiem.